MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 5555345
nr 555 5345
Chiffonjé
valnöt, 1800-tal, längd: 104, djup: 47, höjd: 143
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 december 2008
kl 18:20:48
400 kr
550 kr
500 kr